Prodüksiyon

Sanatçı Menajerliği

Sanatçı Menajerliği

Sanatçıya özgü stratejinin belirlenmesi ve uygulanması, sanatçı için yeni fırsatlar yaratılması, sanatçının bilinirliğinin arttırılması ve doğru kanallar aracılığıyla sanatseverlerle buluşturulması gibi birçok detayla birlikteyiz.

Sanatçı Koçluğu

Sanatçı Koçluğu

Profesyonel sanatçı koçluğu yanında, yolun başında olup nasıl ilerleyeceğini bilmeyen tüm adaylara da destek hizmeti vermekteyiz.

Digital Müzik Pazarlama

Dijital Müzik Pazarlama

Sizin ürettiğiniz yada yasal varisi olduğunuz besteleri, şarkıları, müzikleri, belirli bir plan içerisinde dijital platformlar üzerine yansıtıp pazar desteği sağlıyoruz.

Klip Çekimi

Klip Çekimi

Şirketimiz bünyesinde bulunan yönetmen arkadaşlarımızla
akustik klip çekimleri, greenbox klip çekimleri ve açık alan klip çekimleri gerçekleştiriyoruz.

Podcast Hizmetleri

Podcast Hizmetleri

Toplumun % 20'si podcast dinliyor. Tüm dijital müzik platformları podcast'lerle içeriklerini zenginleştirmeye yöneliyor. Haydi sizde markanızın pazarlama için podcastlerinizi oluşturun.

Görsel Sunumlar

Görsel Sunumlar

Ticari kimlik ve marka değeri oluşturan tüm görsel unsurları birarada sunuyor, görmek ve bakmak arasındaki farkı ortaya koyuyoruz.

PR Danışmanlaık

PR Danışmanlığı

Markanızın bütün ticari ilişkilerini, pazarlama stratejilerini ve müşteri ilişkilerini  inceliyor, pazarlama, halkla ilişkiler ve reklam alanlarını birbirine bağlayarak müşteri odaklı çalışmalar yapıyoruz.